Rodina

oblečení

Vyrazte do ulic v novém

I když skutečné oteplení si zatím dává ještě načas, s obnovením letního šatníku už byste neměli otálet. Bláznivé změny počasí mohou horké dny přinést každým dnem a vy byste měli být připraveni vyrazit do ulic v nových šatech, košilích, halenkách, šortkách…  A zapomenou byste neměli ani na sportovní oblečení a plavky, protože sport na čerstvém vzduchu je jednou z nejjednodušších cest k posílení vlastní imunity.

Jak to ale udělat, aniž byste finančně vykrváceli? Peníze na nákup oblečení jsou v řadě rodin velmi omezené a nakupuje se tak jen to, co je skutečně třeba. Ale dá se to udělat i jinak – nakupte v outletu nebo second handu. Jednou ze společností, která se specializuje na prodej kvalitního tříděného oblečení ze second handu a outletu, je firma Bellitex.

Oblečení, ale také hračky a obuv prodávané společností Bellitex si můžete vybrat přímo v jedné ze 37 kamenných prodejen, které jsou rozmístěny ve většině krajů v Čechách i na Moravě a také v hlavním městě Praze. Pokud to ale máte do kamenné prodejny daleko, nebo jednoduše nemáte čas si tam dojet osobně, můžete si vybrat dámský, pánský i dětský textil v e-shopu Bellitex. Navíc firma disponuje i takzvanými hrabárnami – populárními obchody, kde si ten správný kousek vyhrabete mezi jinými. Odměnou vám bude naprosto jedinečná cena – většina novinek v hrabárnách stojí 35 korun za kus, ale pokud se neprodá, snižuje se jeho cena až na 10 korun.

E-shop Bellitex je členěn na dětské, dámské a pánské zboží. Dále si můžete nastavit filtr na cenu, typ oblečení, jeho značka, materiál, velikost a také stav. Ten může být dobrý, velmi dobrý, nový bez visačky, případně nový s visačkou. Ano, i v secondhandovém e-shopu můžete koupit úplně nové kousky. Podívejte se do e-shopu a nechte se inspirovat k nákupu, nebo k návštěvě kamenné prodejny. A vaše nové oblečení vám budou známí závidět.