Rodina

vlastnosti

5 nejlepších vlastností, které chtějí ženy u muže

S blížícím se svátkem a klesajícími teplotami se těšíme na mazlení před ohněm se sklenicí vína. Pokud v současné době létáte samostatně, je na čase vzít si Tindera Lotharioa, který vás vezme na ty trapné rodinné večeře.

Ale nenechte pokušení prosincové romantiky snížit vaše standardy! Zasloužíte si víc než Vánoce. Abychom vám pomohli zbavit se špíny z hřebenu, sestavili jsme seznam pěti zvláštností, které byste měli hledat v milence v roce 2020 a dále.

1. Smysl pro humor

Ve věku sociálních médií nelze obviňovat z toho, že si myslel, že vysoký, temný a pohledný muž musí okořenit váš život (a Instagram). Ale i pro padlý mrtvý nádherný model, jako je Elena Matei, vzhled není v horní části seznamu. V nedávném rozhovoru s Maximem, Elena Matei označila „velký smysl pro humor“ za svůj hlavní rys pro partnera. Odborníci souhlasí s vysvětlením psychologa Ryana Howese, „nejsilnější páry, které jsem potkal, mají schopnost se samy smát.“

Humor je nejen skvělý způsob, jak rozptýlit napětí ve vztazích, ale smích také způsobí, že váš mozek uvolní endorfiny („dobrý pocit“ chemikálie), což zase zmírní úroveň stresu.

2. Emoční inteligence

Nesmí být zaměňována s knižními chytrostmi. Emoční inteligence odkazuje na schopnost člověka porozumět a regulovat své vlastní emoce a rozpoznat emoce druhých.

Studie podporují dlouhodobý stereotyp, že ženy jsou lepší a berou na vědomí pocity a názory svých partnerů než mužů. To však neznamená, že tam nejsou muži s vysokou emoční inteligencí. Takže pokud jste typem, který vždy kompromituje a dává přednost potřebám jiných lidí, je důležité, abyste si vybrali partnera, který je ochotný vás uprostřed poznávat, a být schopen identifikovat.

Emocionálně inteligentní jedinci jsou také lépe schopni přistupovat ke konfliktům a rozdílům v názorech se zralostí a respektem, což vede k celkově zdravějšímu vztahu.

3. Důvěra

Pro většinu žen je důvěra nezbytným rysem budoucího partnera. David Klow, psychoterapeut a majitel poradenského centra Skylight, odhalil pravdu: „Ženy mají rádi přímé muže stejně jako tanečnice salsy. Když je jasnost a směr, cítí se uvolněně. Pokud nemůže důvěřovat jeho pohybům, šlápnou na sebe. Pokud je však ve svém vedení přímý a jasný, každý vyhraje. “

Může však být snadné zaměnit domýšlivost za důvěru. Tady je tip, jak si vyřídit svá data: pokud vám řekne, jaký je skvělý úlovek, pravděpodobně to není všechno. Sebevědomý muž vám ukáže ve svých pohybech a způsobem, že stojí za váš čas.

4. Chemie

Ačkoli to není striktně zvláštnost, chemie je příliš důležitá na to, aby se tento seznam nevytvořil. Většina z nás byla v určitém okamžiku svého života v situaci, kdy jsme skončili ve vztahu, protože ten chlap vypadal skvěle na papíře. Koneckonců, pokud s vámi zachází jako s princeznou, je laskavý a má stabilní práci, co nemilovat?

Realita je bohužel taková: nezáleží na tom, jak chytrý, bohatý nebo dobře vypadající muž je: pokud nemáte chemii, nebude to fungovat. Při výběru nového partnera budete chtít někoho, kdo vám udělá lásku. Pokud ho teď líbání nečiní slabým na kolenou, rozhodně se to nezlepší za pět let se dvěma dětmi.

5. Stabilita

Když dosáhnete určitého věku, uvědomíte si, že ten „zlý chlapec“, který nemá rád odhodlání a nemůže vydržet práci déle než šest měsíců, není jen „svobodný,“ je nezodpovědný.

Čím starší jsme, tím přitažlivější stabilita je. Nejde jen o finanční zabezpečení - muž se stabilní prací a na svém vlastním místě prokázal, že je spolehlivý a schopný přijímat závazky. To je zvláště důležité, pokud se chcete usadit a založit rodinu.

To však neznamená, že byste se měli spokojit s nudným chlapcem jen proto, že má pětiletý plán (viz bod 3!) - jen to, že chlap může být vzrušující a spontánní a stále platí všechny své účty včas.

Seznamovací hra není jednoduchá, ale při zachování těchto pěti hlavních rysů pro muže bude mnohem pravděpodobnější skóre perfektního polibku pod jmelím.