Móda a krása

Jak vybrat spodní prádlo pod upnuté kalhoty?

Bezešvé prádlo je ideální pod veškeré upnuté oblečení, zejména pod upnuté kalhoty, kde se opravdu rýsuje doslova vše. Podíváme se, jak takové prádlo vybrat.

Vsaďte na vhodný materiál. Když si budete vybírat nové spodní prádlo, zvolte správnou velikost, která vám bude opravdu sedět. K tomu vám dobře poslouží tabulky velikostí, které mají vždy e-shopy na svých stránkách. Pak už je jen nutné správně měřit. Pokud si koupíte menší podprsenku či kalhotky, budou se vám velmi nepříjemně zařezávat a i přes vaše jinak ladné křivky. Díky tomu pak budete vypadat značně objemně, i když máte štíhlou postavu.

Bezešvé a stahovací prádlo

Mezi novými materiály najdete prodyšné mikrovlákno, nenáročné na údržbu. Při nákupu podprsenky dobře měřte obvod pod ňadry i přes prsa, aby vám opravdu seděla. U spodních kalhotek volte určitě vyhovující velikost. Vždy dbejte i na správný střih podle tvaru postavy. Klenutým bokům více sedí brazilky. Chlapeckým postavám sedí i kalhotky s nohavičkou. Pod upnuté kalhoty platí, čím méně látky, tím lépe. Proto vždy sázejte na vyhovující styl. Na trhu najdete mnoho různých tvarů a stylů spodního prádla, ale ne každý vám vždy bude vyhovovat. Pod upnuté kalhoty je ideální stahovací prádlo.

Ať se nic nerýsuje

Kalhotky musíte vybírat i podle toho, jaké kalhoty přes ně budete nosit. Pokud jsou do pasu, mohou být do pasu i stahovací kalhotky. Pod bokovky je ale prostě nedáte. Nikdy nenechte kalhotky vykukovat, nevypadá to dobře. Pod upnuté kalhoty rozhodně nikdy nepatří kalhotky se švy. Chystáte-li se na nějakou velkou, společenskou událost, kam si budete brát upnutější kalhoty či šaty, pak zkuste třeba i stahovací body. Toto stahovací body vyhladí záhyby vašeho těla a tím také vyladí případné nedostatky na vaší postavě. Nebudou znát žádné faldíky a postava bude mít dokonalé tvary.