Móda a krása

Levis Altered

Kolekce Levi's® Altered podle nejvěrnějších

Značka Levi's® kultovních a oblíbených džínů přichází s novou kolekcí inspirovanou věrnými fanoušky. Kolekce Altered je inspirovány tím, jak přizpůsobují džínové kousky a dotvářejí vlastní detaily džínům Levi's®.

Již přes neuvěřitelných 144 let známe oblečení, které se stalo kultem a nosí a miluje ho celý svět. Denimové ikony jako džíny 501® nebo džínová bunda jsou dnes tvůrčím plátnem pro všechny, kdo si je chtějí přizpůsobit a vyjádřit svůj názor. Zálibu upravování džínů podle vlastního přenesla společnost Levi´s do nové kolekce Altered. Klasické džíny upravili a předělali pro všechny s alternativním vkusem.

Jedinečné kousky mají výrazné detaily, jako stočené švy, odpárané límce nebo manžety, nezačištěné lemy, skryté kapsy na mince, nevyšisované partie a záplaty. V kouscích jsou například namixované kousky různých odstínů denimu či materiály z vintage tkalcoven či záměrné párání.

V kolekci najdete kromě džísek nejoblíbenější střihy džínů – pánské pětsetjedničky, Skinny 510™ nebo Slim 511™ a dámské Skinny 501®, 711 i High Rise Skinny 721 nebo super široké zvonáče a další.