Móda a krása

Krátké šaty a kostýmky

Nemusíte být zrovna manažerka nadnárodní společnosti, přesto by Vám krátké šaty a alespoň jeden kostýmek v šatníku chybět rozhodně neměly. Kalhoty nechte doma, daleko více zazáříte v perfektně padnoucích šatech doplněných bolerkem či sáčkem.

V nabídce máme krásné pouzdrové šaty, kostýmky různých barev. Výborně se hodí hlavně pro maminky nevěst a ženichů. Jsou stylové, smyslné a klasicky nadčasové, skvěle podtrhnou Vaši ženskost.

Krátké šaty jsou vhodné hlavně na menší příležitosti. Využijete je na různé společenské události, na romantickou či pracovní večeři, do divadla, na koncert, na promoce, na firemní akci nebo na svatbu jako host. Tam, kde bude uvolněná a okázalejší atmosféra, si můžete obléknout krátké šaty v délce po i nad kolena, pokud se ale jedná o významnější či formálnější společenskou událost, vybírejte společenské šaty delší - délka pod kolena Vám zaručí, že se nedopustíte žádného nepříjemného faux pas. Vhodnost našeho oblečení je jedním z důležitých neverbálních signálů, která vysíláme do svého okolí. To platí především u firemních večírků či pracovních večeří, kde by vyzývavé šaty působily nevkusně a rušivě, daleko větší službu udělají naopak šaty konzervativnější s jednoduchým střihem i barevností., které zdůrazní Vaši ženskost a přirozenost. Doplňte je o střídmé doplňky a nezapomeňte ani na silonky.

Vybírat můžete z kvalitních materiálů, moderních barevných kombinací, velice elegantních, rafinovaných střihů, které se hodí na každou postavu, výborně padnou i dámám, které nosí větší velikost – ladně zamaskují drobné nedostatky. S výběrem Vám ochotně poradí naše zkušené prodavačky, které se Vám budou rády věnovat. Nádherné pouzdrové šaty, elegantní koktejlové šaty ušité z luxusních krajek, které výborně padnou i dámám, které nosí větší velikost. Zapomeňte na nudné a nezajímavé kostýmky, formálnější oblečení takové rozhodně být nemusí. Už nebudete žádná šedá myška.

Krátké šaty a kostýmky