Plnitelný flakon na parfémy

Parfém v luxusním kabátku

Milujete svůj parfém, ale nechce se vám nosit v kabelce velká a těžká lahvička od výrobce? Přejete si mít svou oblíbenou vůni neustále po ruce a zároveň oslnit své okolí nádherným i zcela funkčním módním doplňkem? Pak si pořiďte luxusní plnitelný flakon na parfém od české rodinné firmy Honner Design. Díky své velikosti se vejde i do miniaturní večerní kabelky dámy nebo náprsní kapsy pána. A protože je lehký, svého nositele nijak nezatíží, přestože obsah flakonu vystačí až na 80 střiků oblíbené vůně.

Plnitelné flakony Honner Design jsou malými designovými skvosty, jejichž předností je dokonalé zpracování, které je zaručeno bohatými zkušenostmi výrobce - firmy Kovoobrábění Honner.

Flakony značky Honner Design vynikají vysokým leskem pokovení a vyrábějí se ve čtyřech různých variantách materiálu, které se používají mimo jiné i pro výrobu šperků, tj. zlato (24 karátů), ruthenium, rhodium a chrom. Designově originální flakony uvnitř skrývají plnitelnou skleničku o objemu 5 ml. Při koupi flakonu dostanete takové skleničky dvě, takže můžete pohodlně střídat svou oblíbenou denní a večerní vůni.

Originální dárek - plnitelný flakon

Výrobce nabízí dvě edice plnitelných flakonů - Luxusní a Swarovski. V Luxusní edici můžete vybírat ze šesti designových řad - Admire Me, Antique, Cubic, Glamour, Purity a Queen Bee. Naleznete zde flakony vhodné jak pro dámy, tak pro pány. Edice Swarovski zahrnuje dalších šest designových řad - Amour, Charm, Luminous, Obsession, Royal a Tender, v nichž jsou těla flakonů zdobena kamínky této slavné společnosti. Výrobky této edice jsou určeny zejména pro dámy.

Například flakon Glamour Gold reprezentuje skutečný luxus. Jeho tělo vypadá jako by bylo poskládáno z mnoha zlatých kroužků, přičemž je pokoven 24 karátovým zlatem. Nebo dechberoucí flakon Charm Ruthenium, jehož povrch je vyroben z tmavého lesklého kovu, zdobí 8 kamínků Swarovski, které jsou vsazeny do pruhu tvořeného z drobounkých černých krystalků Pixie Rock Shock taktéž značky Swarovski.

Každý plnitelný flakon je vysoký 9 cm a bez parfému váží pouhých 50 g. Součástí balení jsou dvě skleničky na parfém s obsahem 5 ml, nálevka usnadňující plnění a sametové pouzdro, které v kabelce i kapse ochrání flakon před poškrábáním.

Dopřejte svému oblíbenému parfému skutečně luxusní kabátek!

zdroj: plnitelny-flakon.cz