Celebrity

Monika Leová

Jaké plány má Monika Leová na léto?

Na filmový festival do Karlových Varů dorazila také moderátorka, modelka a Blesk Česká Miss Earth pro rok 2013, Monika Leová. Ta zde měla spoustu pracovních povinností, ale našla si čas i na odpočinek a hýčkání.

Žádné válení u vody a relax, na to Monika není, léto je pro ní pracovní záležitostí, takže dovolenou si užije až v září a to s manželem Martinem. Společně plánují vyrazit autem na Slovinsko. “My rádi jezdíme lowcost dovolené, vezmeme auto, plynovou bombu a jedeme. Neplánujeme nic, prostě na co máme daný den náladu, tak se tam vydáme. Spíme v autě, myjeme se vlhčenými ubrousky a užíváme si,” říká Monika. “A musím zaťukat, zatím nám to vychází a narazíme vždycky na super věci, nikdy nás žádná nehoda nepotkala,” dodává Monika. Sama je hodně aktivní na sociálních sítích a slíbila, že určitě bude sdílet nějaké tipy, co ve Slovinsku zajímavého dělat a nejlépe zadarmo!