Rodina

hračky

Tipy na hračky pro děti: Zabodujete s autíčky i společenskými hrami

Koupě hračky pro dítě může být někdy náročná. Zejména tehdy, když máte pocit, že váš potomek má doma již vše, co je v hračkářství v nabídce. Jakými hračkami u dětí vždy zabodujete? Připravili jsme si pro vás pár tipů.

Autíčka jsou mezi dětmi stále hitem

S autíčky si hráli již naši tátové, dědové i pradědové, a proto není divu, že jsou i v současné době mezi dětmi oblíbené. Pokud chcete svému dítěti koupit dárek, se kterým si užije spoustu zábavy, sázkou na jistotu je rozhodně Hot Wheels dráha. Autíčka Hot Wheels jsou totiž opravdovými legendami.

Společenské hry pro celou rodinu

Vyrážíte v létě na rodinnou dovolenou a chtěli byste si s sebou zabalit také nějaké společenské hry? Na cestu se dokonale hodí hry pro dva hráče v podobě hracích karet. Kromě karetního balíčku totiž ke hře nic jiného nepotřebujete a zahrát si můžete v autě, na letišti nebo třeba v autobuse. Abyste ale měli o zábavu postaráno také v ubytování, přibalte si do kufru alespoň jednu deskovou hru, u níž si užije spoustu zábavy celá rodina.

Zdroj foto: Leszek Glasner / Shutterstock.com

Nafukovací hračky

V létě se bez nafukovacích hraček neobejdete. Ať už se jedná o rukávky, kruhy nebo lehátka – při pobytu u vody s dětmi jsou nafukovací hračky a pomůcky naprostou nezbytností. Abyste jejich nafukováním netrávili hodiny, pořiďte si k nim pumpu, s jejichž pomocí budete mít hotovo raz dva a děti se budou moci vrhnout do vodních hrátek po hlavě.

Potěšte své děti nákupem nové hračky a neváhejte si nakoupit společenskou hru i pro celou rodinu. Jestliže vyrážíte na rodinnou dovolenou, vhodně zvolené hračky se dětem během cesty postarají o zábavu, deskové hry si budete moci zahrát všichni společně a na vodní hrátky si nezapomeňte přibalit několik nafukovacích hraček i s praktickou pumpičkou.